Telefonní ústředny, VOIP

Naše firma navrhuje a realizuje stavbu call center, hlasových automatů, gsm telefonních ústředen. Zprostředkováváme levné VOIP včetně geografického nebo nomadického čísla.

IVR automat, call centra
IVR – Interactive Voice Response – hlasový systém zprostředkující interakci, to znamená že systém volajícímu přehrává, případně pomocí hlasové syntézy generuje hlasové informace, na které zákazník hlasem nebo stiskem DTMF tlačítek reaguje.

Bězným IVR systémem je hlasový automat například pro výběr produktu, služby, výběr požadovaného oddělení firmy, výběr specializovaného obchodního zástupce a další. Tedy například obecně známé „… pro vybrání možnosti stiskněte 1 …“.

Kromě běžných funkcí je možné IVR systém nastavit například podle denní doby v závislosti na nastavených pracovních podmínkách Vaší společnosti, podle čísla volajícího (možnost rozpoznat významného zákazníka), podle údajů zadaných zákazníkem během hovoru (zákaznické číslo, číslo objednávky, produktu, služby a další.)

 Často je vhodné IVR systém integrovat s CRM (Customer Relationship Management). IVR systém tak může předávat informace převzaté z příchozího hovoru do CRM a zároveň s příchozím hovorem dohledat všechny potřebné informace o volajícím a poskytnout je telefonnímu operátorovi (obchodníkovi) již v moment přijmutí hovoru zákazníka.

Hovory lze i monitorovat, využití je k uzavírání smluv po telefonu. Nahrávka s telefonickou dohodou pak může být automaticky založena a archivována do CRM systému pro pozdější snadný přístup a využití.

Příkladů IVR systémů je celá řada a vždy záleží na specifickém požadavku zákazníka. Systém je pak navržen přímo na míru tak, aby jeho přínos pro firmu byl vždy maximální.

Naše projekty realizujeme v krátkém čase s důrazem na kvalitu, tedy malá latence, nízké provozní náklady, snadná obsluha a stabilita. Při realizaci využíváme pouze moderní a kvalitní zařízení, náš zákazník je na prvním místě, a proto s ním vše důkladně zkonzultujeme a společně hledáme nejefektivnější řešení.

Nenašli jste, co hledáte? Nevadí, kontaktujte nás!